Enkeling is het alias van Symen Veenstra. Hij is illustrator en werkt vanuit Haarlem. Zijn werk vond o.a. zijn weg naar kranten, tijdschriften, websites, jaarverslagen en folders. Hij maakte illustraties voor o.a. Actimel, Adobe, Blaadje, BNO, Bright, Cast Iron, COC, Custo Barcelona, Defiant.tv, Geldgids, Havana, ING, Vara’s Kassa, Kop of Munt, La Vie en Rose, Maandag, NRC Handelsbald, nrc.next, Noordkaap, OOM, het Parool, Seat, Shell, Sprout, T-mobile, TNT, en YouTube. Daarnaast maakt hij vrij werk. Een gedeelte van zijn typografisch werk heeft hij inmiddels geëxposeerd.
Enkeling is the AKA of Symen Veenstra. He is an illustrator who works in Haarlem. His work appears in papers, magazines, websites, annual reports and folders. He made illustrations for a diverse range of clients.

American Football #3

175 drawings | Tue 28 Feb 2006 00:00

wederzijds

174 drawings | Mon 27 Feb 2006 00:00

covertje

173 typography | Sun 26 Feb 2006 00:00

Tom Barman

I’m not satisfied with this one. Can’t seem to get it right. Maybe tomorrow.

172 drawings,portraits | Fri 24 Feb 2006 00:00

American Football #4

171 drawings | Thu 23 Feb 2006 00:00

American Football #2

170 drawings,portraits | Wed 22 Feb 2006 00:00

Gebeurbaar

169 drawings | Tue 21 Feb 2006 00:00

American Football #1

168 drawings | Mon 20 Feb 2006 15:18

Welk uur wint ú een LCD-TV meneer of mevrouw Veenstra?

portrait of Henny Huisman

167 drawings,portraits | Fri 17 Feb 2006 16:18

consumeren

166 drawings,typography | Wed 15 Feb 2006 00:00

allemaal enkelingen 2

165 drawings,typography | Tue 14 Feb 2006 00:00

Freedom

163 drawings | Sat 11 Feb 2006 00:00

Rico

Rico, Phreako, Opgezwolle, Fakkelteitgroep, Kubus, Zwolle, DMT, portret, portrait, Enkeling

portrait of Phreako Rico, formerly of Opgezwolle

162 drawings,portraits | Fri 10 Feb 2006 00:00

Druk

161 drawings | Thu 9 Feb 2006 00:00

allemaal enkelingen

160 typography | Wed 8 Feb 2006 00:00


all content on this site © Symen Veenstra 2005-2017.